انجمن علمی اقتصاد شهری ایران- اخبار پایگاه
به مناسبت سالگرد حادثه تروریستی مجلس

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲۰ | 
 انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با صدور پیامی سالگرد شهادت  احسان آقاجانی، یکی از اعضا و پژوهشگران حوزه اقتصاد شهری را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، در متن این پیام آمده است؛  

بسم الله الرحمن الرحیم
« وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سبیلِ اللّهِ أَمواتاً بَلْ أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ.»
« و مپندارید آن کسانی را که کشته شده اند در راه خدا مرده اند، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می گیرند.»
          یک سال از حادثه تروریستی مجلس و به خاک خون کشیده شدن جمعی از فرزندان این مرز و بوم به دست گروه تروریستی تکفیری داعش گذشت. حمله‌ای کوردلانه که نشان از تلاش دشمن برای سنگ اندازی در مسیر پیشرفت و امنیت ایران اسلامی است. حادثه ای که سبب شهادت و زخمی شدن تنی چند از هم وطنان عزیزمان شد و موجی از غم و اندوه را در سراسر ایران مستولی کرد.
بی شک اثرات خون این شهدا به عنوان بخشی از سند پر افتخار استقامت و اقتدار در حافظه تاریخی مردمان این مرز و بوم جاودان خواهد ماند و بخشی از تاریخ سرافراز کشور را به نمایش خواهند گذاشت.
دفاع و شهادت مظلومانه شهدای و بازماندگان حادثه تروریستی مجلس گواهی بر استقامت و اقتدار ملت ایران بر سر آرمانهای انقلاب است.
خون شهدای ترور مجلس بخشی از سرافرازی کشور در راه مبارزه خستگی ناپذیر با استکبار است.
اما باید بر این نکته تاکید کرد که جریان تکفیری در کنار تمام حمایت های همه جانبه جریان استکبار، از غفلت و ناآگاهی ها در بین برخی افراد نیز استفاده می کند. آنانی که هیچ درک صحیحی از دین اسلام و معارف آن ندارند. از همین رو ریشه کنی جریان تکفیر در منطقه در کنار اقدامات نظامی و امنیتی نیازمند یک جهاد علمی و روشن گرانه است که خوشبختانه مراجع شیعه و اهل تسنن پرچمدار این حرکت بزرگ هستند.
 انجمن علمی اقتصاد شهری ایران به عنوان نهادی که در حادثه تروریستی سال گذشته مجلس، احسان آقاجانی، دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع) و یکی از اعضا و پژوهشگران حوزه اقتصاد شهری خود را از دست داد ضمن تسلیت سالگرد شهادت این شهید والا مقام به جامعه علمی کشور، خانواده و بستگان ایشان، از خداوند منان برای بازماندگان طلب صبر جزیل می نماید.
در سالگرد شهادت این شهید والا مقام، آقاجانی‌ها در انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، هم پیمان می‌شوند تمام تلاش و ظرفیت خود را برای رشد و اعتلای کشور در مسیر توسعه و پیشرفت به کار بسته و راه این شهید والا مقام را ادامه دهند تا با تحقق اهداف نظام اسلامی در این مسیر، سهمی هر چند کوچک در نقش بر آب کردن توطئه بدخواهان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا کنند.
  انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی اقتصاد شهری ایران:
http://iuea.ir/find.php?item=1.61.1417.fa
برگشت به اصل مطلب