انجمن علمی اقتصاد شهری ایران- اخبار پایگاه
برای سومین سال پیاپی اعلام شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1395/11/5 | 

برتری انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در گروه علوم انسانی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، بر اساس گزارشی که کمیسیون انجمن های علمی ایران بر روی سایت خود قرار داده است انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برای سومین سال پیاپی توانسته است بیشترین امتیاز را در بین انجمن های گروه علوم انسانی کسب کند.

AWT IMAGE

بر اساس این گزارش، انجمن علمی اقتصاد شهری ایران توانسته با کسب  ۱۳۸۵.۲۵ امتیاز، رتبه برترین انجمن علمی در گروه علوم انسانی را به خود اختصاص دهد.

در دو سال  گذشته نیز این انجمن توانسته بود رتبه برتر انجمن های گروه علوم انسانی را به خود اختصاص دهد.

این انجمن به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی در حوزه بومی سازی دانش اقتصاد شهری فعال است و تاکنون توانسته در حوزه داخلی و بین المللی موفقیت های متعددی کسب کند.

 برگزاری اولین همایش بین المللی اقتصاد شهری با محوریت اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، انتشار بیش از صد مقاله علمی پژوهشی، انجام ده ها طرح تحقیقاتی و اجرایی، انتشار کتب مرجع اقتصاد شهری، حضور جدی در عرصه رسانه ای و ... از جمله اقدامات این انجمن طی مدت اخیر است.

فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری که توسط انجمن اقتصاد شهری ایران منتشر می شود نیز در مدت اخیر توانسته در پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا که یکی از معتبرترین انجمن‌های اقتصادی بین‌المللی است نمایه شود. این نشریه دارای درجه علمی- پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و پیش از این در بسیاری از پایگاه ها؛ نظیر پایگاه‌ استنادی علوم جهان اسلام ( ISC)  و پایگاه‌ تخصصی اقتصاد کشور آلمان ECONBIZ  نمایه شده بود.

نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی اقتصاد شهری ایران:
http://iuea.ir/find.php?item=1.61.1174.fa
برگشت به اصل مطلب