[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي آرشیو اخبار نشست‌های علمی یادداشتهای علمی ثبت نام تماس با ما جستجو نگره‌های اقتصادی بانک اطلاعات مدیریت شهری حمایت از کالای ایرانی ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با انجمن::
یادداشت های علمی::
بانکداری و مالیه شهری::
بانک اطلاعات مدیریت شهری::
اقتصاد‌مقاومتی؛ اقدام‌ و‌ عمل::
تصاویر منتخب::
گنجینه::
عضویت ::
مسابقات علمی::
خبرنامه تخصصی::
پیوندهای مفید::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
::
نگره‌های اقتصادی

AWT IMAGE

..
تقدیر رئیس جمهور
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
به نظر شما مطالب این سایت تا چه اندازه توانسته اطلاعات شما را در حوزه اقتصاد شهری افزایش دهد؟
خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم
خیلی کم
   
..
:: بیست‌وهفتمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۸ | 

در شماره ۲۷ تابستان ۱۳۹۸ این فصلنامه، هشت عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است:


۱-بررسی چالش‎های نظام مدیریت شهری در شهرهای جدید ایرانی
۲-تأثیرگذاری شاخص‌های مبتنی بر دسترسی بر قیمت معاملات مسکن (مورد مطالعه: منطقه ۶ شهر تهران) 
۳-تحلیل عوامل اقتصادی اثرگذار بر زیست‌پذیری شهری (مورد مطالعه: کلان‎شهر تبریز
۴-رتبه‎بندی چالش‎های پیش‎روی سرمایه‏گذاران ساخت‎وساز در بافت‎های فرسوده شهر کرمان
۵-شناسایی و تحلیل عوامل مؤثر بر ابعاد اقتصادی، اجتماعی و کالبدی کیفیت زندگی در محله‌های شهری (مورد مطالعه: منطقه ۷ شهرداری تهران)
۶-شناسایی و سطح‌بندی علل تأخیر پروژ‌ه‌های عمرانی (مورد مطالعه: شهر سیرجان
۷-طراحی مدل حکمرانی شبکه‎ای در شهرداری تهران
۸-طراحی نظام مدیریت عملکرد منابع انسانی در راستای بهبود بهره‎وری اقتصادی (مورد مطالعه: بانک آینده) 

گفتنی است، اشاعه و گسترش دانش اقتصاد و مدیریت شهری، انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهش‌های حوزه‌های مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری، از جمله اهم اهداف این فصلنامه علمی است. فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری، دارای درجه علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه استنادی بین‌المللی ISI و پایگاه‏های استنادی سراسری Noormags، Magiran، Ricest،SID ،Ensani ، EZM، Econbiz و Gate Way-Bayern نمایه شده است.
پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن‌های اقتصادی بین‌المللی محسوب می‌شود در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵ به معرفی ۱۲ مجله معتبر دنیا پرداخت که فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت.
 انجمن علمی اقتصاد شهری ایران (حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در پنج سال پیاپی) به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیر مسئول این فصلنامه علمی می‌باشد. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را بر عهده دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانند به سایت‌های WWW.iueam.ir و WWW.iuea.ir مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 576 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: لزوم توجه به رسانه در انجمن های علمی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۴ | 
  دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه انجمن های علمی رسالت ملی دارند، گفت: یکی از کارکردهای انجمن های علمی داشتن رسانه ای مستقل است. 
دکتر سید سعیدرضا عاملی رنانی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون وجود رسانه ای مجزا در انجمن های علمی گفت: یکی از کارکردهای انجمن های علمی داشتن رسانه ای مستقل است. همچنین انجمن های علمی رسالتی ملی و مسئولیتی بین المللی دارند لذا طبیعتا بر اساس این دو رسالت بزرگ از طریق پرتال و ژرنال علمی کار رسانه ای هم انجام می دهند.  

وی تصریح کرد: نوع کار رسانه ای انجمن ها با رسانه های دیگر متفاوت است و بروز و ظهور فعالیت انجمن ها در رسانه های علمی بیشتر از طریق ژورنال های علمی نمایان می شود.  

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون فعالیت رسانه ای در انجمن های علمی، تصریح کرد: تامین نیاز اعضای انجمن ها که شامل اساتید و پژوهشگران عرصه علم و ادب می باشند از اولویت های انجمن های علمی است که خروجی مقالات آنها را می توان در ژورنالهای علمی پژوهشی شاهد بود. 

وی خاطر نشان ساخت: به عنوان مثال از انجمن علمی ارتباطات با وجود ۳ فصلنامه که هر فصلنامه عملکردی بالای ۳ به خود اختصاص داده، دیگر انتظار وجود رسانه ای مانند یک روزنامه نمی رود چرا که این انجمن علمی خود رسانه‌ای گویا با ارائه مطالبی علمی است.     
دفعات مشاهده: 1444 بار   |   دفعات چاپ: 69 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: صندوق های سرمایه گذاری را دریابید ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۳ | 

صندوق های سرمایه گذاری را دریابید

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: بازار سرمایه بهترین انتخاب برای جذب سرمایه های سرگردان است.

دکتر حسین محمد پور زرندی رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران  گفت: بازار سرمایه یکی از بازارهای جذب نقدینگی سرگردان است. اما تا امروز اقداماتی که درباره جذب نقدینگی به سمت بازار سرمایه شده کافی نیست.

وی افزود: باتوجه به شرایط اقتصادی و قدرتی که بازار سرمایه برای کمک به تولید ورونق اقتصادی کشور دارد، بی‌شک شرایط جذب شرکت‌ها در بورس باید تسهیل شود.

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: توسعه بورس در تامین مالی با استفاده از ابزارهای نوین مالی امکانپذیر است و فرهنگسازی برای آشنایی مردم و آموزش مردم برای جذب سرمایه در بازار سرمایه جای بازار ارز و... روز به روز افزایش یابد.
دفعات مشاهده: 1586 بار   |   دفعات چاپ: 66 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: تولید شاه کلید پیشرفت و آسیب ناپذیری در اقتصاد جهانی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۴ | 

تولید شاه کلید پیشرفت و آسیب ناپذیری در اقتصاد جهانی 


دکتر حسین محمد پورزرندی رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران پیرامون شعار سال گفت: به مانند سالهای اخیر رهبر فرزانه و گرانقدر انقلاب شعار سال را به مفهومی کاملا اقتصادی اختصاص دادند، رونق تولید شاید عبارتی تشکیل شده از دو کلمه باشد اما همه کاستی ها و گرفتاریها و تنگناهای کشور بخصوص در برهه کنونی را نمایان و متجلی می سازد. 

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران  با اشاره به اینکه اگر تحریم اقتصادی را به مانند یک بلیه طبیعی مانند سیل یا زلزله در نظر بگیریم بدون کمترین تردیدی، تولید نقش استحکامات سازه و رعایت اصول فنی ساختمان را دارد؛ گفت : تولید شاه کلید پیشرفت و آسیب ناپذیری در اقتصاد جهانی و موج شکنی محکم در برابر سیل تهدیدات دشمن است. 

وی با تاکید براینکه هیچ کدام از کلیدواژه های اقتصادی چنین جایگاهی را ندارند، اظهار داشت: اگر نگاهی به بزرگی اقتصاد ایران بیندازیم انتظار داریم که چنین اقتصادی کمتر در برابر تکانه های خارجی متلاطم شود اقتصاد ایران از لحاظ بزرگی و حجمGDP  نزدیک به ۵۰۰ میلیارد دلاری، در رتبه ۲۷ جهان قرار دارد و اگر تولید ناخالص داخلی را بر مبنای برابری قدرت خرید (ppp) محاسبه کنیم، ایران با اقتصاد حدود ۵/۱ تریلیون دلاری در رتبه ۱۸ جهان قرار دارد.

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با اشاره به اینکه به لحاظ ذخائر هیدروکربوری ایران با ۱۵۸ میلیارد بشکه ذخایر نفتی کشف شده، نزدیک به ۱۰درصد از کل منابع کشف‎شده نفتی جهان را دارا است، اذعان داشت: ایران همچنین دومین کشور بزرگ دارای ذخایر ثابت‏ شده گاز و چهارمین کشور بزرگ تولیدکننده گاز جهان می‎باشد این مزیتها را بسیاری از کشورها حتی کشورهای پیشرفته ندارند اما چرا با داشتن چنین مزیتهای اقتصادی کشور ما هنوز هم در شرایط خاص اقتصادی دچار تلاطم می شود پاسخ بی شک در یک گزاره نهفته است و آن ضعف تولید است. 

وی ادامه داد: در کشور ما سهم بخش صنعت از کل تولید ناخالص داخلی کشور بسیار پایین است. رشد متوسط سالانه سرمایه گذاری در این بخش کمتر از ۵/۱ درصد طی سالیان اخیر بوده است و سهم این بخش کمتر از ۱۵درصد و حدود ۱۲ درصد کل GDP کشور بوده است این در حالیست که در کشورهای شرق آسیا سهم تولیدات صنعتی از تولید ناخالص داخلی نزدیک به ۲۵درصد است.

دکتر پورزرندی با تاکیدبر اینکه باید اشاره کرد تحریم سلاحی نخ نما است که آمریکا در مورد کشورهای مختلفی به کار می گیرد و روسیه و چین از جمله این کشورها هستند، گفت: در این زمینه در سال ۲۰۱۸ اعمال تعرفه بر روی ۵۰ میلیارد دلار کالای وارداتی از چین که تقریبا معادل ده درصد کل واردات این کشور از چین بود قابل ذکر است اما چرا اقتصاد چین و روسیه در اثر نه تنها آشفته نمی شوند بلکه به مقابله با مثل می پردازند بستن تعرفه ۲۵درصدی کشور چین بر روی برخی کالاها از جمله محصولات کشاورزی آمریکا بخشی از این پاسخ بود. 

 وی در ادامه با تاکید براینکه شواهد نشان می دهد که تحریمهای آمریکا در کشورهای فوق بی اثر و یا کم اثر است بخاطر اینکه تولید در این کشورها پر رونق و پیشرفته است، تصریح کرد:رونق تولید که در افزایش صادرات تبلور می یابد باعث می شود که کشور به جای قرار گرفتن در حاشیه اقتصاد همبسته جهانی در متن و مرکز آن قرار بگیرد امروزه در کشور ما بخصوص در یک سال اخیر بخش تولید متحمل فشارها و آسیبهای جدی قرار گرفت که این آسیبها بلافاصله در قالب کاهش رشد اقتصادی، افزایش تورم، پایین آمدن بهره وری، گسترش فقر ، کاهش اشتغال و ... خود را نشان می دهد.

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ادامه داد: بخش تولید در کشور ما بخاطر تحولات اخیر بازار ازر و کاهش ارزش پول ملی قسمتی از توان و رمق خود را از دست داده است بخشی از نیروی کار خود را تعدیل کرده است و  در فروش محصولات خود و واردکردن مواد اولیه دچار مشکل شده است همین امر سبب شده که در بعد داخلی نیز با موانعی چون مسائل مالیاتی، عوارض گمرکی، بدهی به دیگر بخشها و دستگاهها، عدم توان بازپرداخت تسهیلات، نبود و کمبود سرمایه بخصوص سرمایه درگردش و مانند اینها مواجه باشد. 

دکتر پورزرندی اذعان داشت: رونق تولید مورد نظر مقام معظم رهبری در طول شعار سال قبل یعنی حمایت از تولید داخل و در درون گفتمان اقتصاد مقاومتی قرار دارد چنانچه حمایت همه جانبه از کالای ایرانی مدنظر قرار بگیرد تولید نیز شکوفا خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت: بخش مهم دیگری از رونق تولید به سرمایه گذاری گسترده در این بخش توسط دولت و بخش خصوصی بر می گردد امروز باید تلاش کرد سرمایه ها به جای حرکت به سمت بخشهای کم تحرک و کم اثر به سوی تولید گسیل داشته شوند. بخش دیگری از این فرایند به عهده مراکز و انجمنهای علمی و تحقیقاتی، دانشگاهها و شرکتهای دانش بنیان است آنها باید به لحاظ تئوریک مسیر رونق تولید را به خوبی کندوکاو کرده و راه را به خوبی نشان دهند. 

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران یادآور شد: پیدا کردن مزیتهای نسبی، نشان دادن فرصتها و تنگناها و ترسیم سناریوها بخشی از ماموریتهای آنهاست. مردم، همبستگی، مشارکت و اتحاد آنها در رونق تولید و حمایت از تولید پایان بخش چرخه ای است که در پایان می تواند اعتلا و توسعه کشور را به همراه داشته باشد.
دفعات مشاهده: 1837 بار   |   دفعات چاپ: 157 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: شماره جدید فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ | 

در شماره زمستان ۱۳۹۷ این فصلنامه، هشت عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است:


۱- ارزیابی اثرات رقابت‌پذیری بر دگرگونی شبکه شهری به کمک روش تحلیل شبکه اجتماعی (مورد مطالعه شهر اصفهان)
۲- بررسی امکان استفاده از اوراق وقف و قرض‌الحسنه برای تأمین مالی فضاهای عمومی در بافت پیرامون حرم مطهر امام رضا (ع)
۳- برنامه‌ریزی تقویت زیرساخت‌های اقتصادی شهر با تأکید بر گردشگری پایدار (مورد مطالعه: شهر اردبیل)
۴- شناخت مؤلفه‌های شهروند هوشمند در محیط شهری با رویکرد یادگیری فناورانه (موردمطالعه: شهر یزد
۵- شناسایی و اعتبارسنجی عوامل مؤثر بر استقرار الگوی برنامه‌ریزی درسی محیط کار با تأکید بر پیامدهای توسعه اقتصادی
۶- شوک‌های قیمت نفت و ادوار تجاری مسکن در ایران: رویکرد مارکوف سوئیچینگ گارچ
۷- طراحی مدل خط‎مشی‎گذاری در توسعه کسب‎وکارهای کوچک و متوسط (SMEs) با تأکید بر نوآوری (مورد مطالعه: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)
۸- نقش دانشگاه سبز در تاب‎آوری و مقابله با تغییر اقلیم.

گفتنی است، اشاعه و گسترش دانش اقتصاد و مدیریت شهری، انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهش‌های حوزه‌های مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری، از جمله اهم اهداف این فصلنامه علمی- پژوهشی است. فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری، دارای درجه علمی- پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه استنادی بین‌المللیISI و پایگاه های استنادی سراسری Noormags، Magiran، Ricest،SID ،Ensani ، EZM، Econbiz و Gate Way-Bayern نمایه شده است. پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن‌های اقتصادی بین‌المللی محسوب می‌شود در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵ به معرفی ۱۲ مجله معتبر دنیا پرداخت که فصلنامه علمی- پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت. انجمن علمی اقتصاد شهری ایران (حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در پنج سال پیاپی) به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیر مسئول این فصلنامه علمی- پژوهشی می‌باشد. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را بر عهده دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانند به سایت‌هایWWW.iueam.ir، WWW.iuea.ir یا کانال تگلرامی WWW.telegram.me/iueatelgram مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 1789 بار   |   دفعات چاپ: 80 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: سایر مطالب این بخش: ::
:: برای پنجمین سال متوالی صورت گرفت - ۱۳۹۷/۱۰/۵ -
:: شماره جدید فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد - ۱۳۹۷/۹/۱۷ -
:: فراخوان انتشار مقالات در فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری - ۱۳۹۷/۶/۶ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۵/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۴/۳۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۴/۲۶ -
:: دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی مطرح کرد - ۱۳۹۷/۴/۲۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد - ۱۳۹۷/۴/۱۱ -
:: پیش بینی آینده علم اقتصاد - ۱۳۹۷/۳/۲۹ -
:: رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری در حاشیه بازدید از انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد؛ - ۱۳۹۷/۳/۲۷ -
:: به مناسبت سالگرد حادثه تروریستی مجلس - ۱۳۹۷/۳/۲۰ -
:: مجمع عمومی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار شد - ۱۳۹۷/۲/۳۰ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد - ۱۳۹۷/۱/۱۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ -
:: با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ -
:: آماری قابل توجه از تمرکزگرایی در تهران - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۹ -
:: شاخصه های پایداری شهری بر اساس گزارش موسسه آرکادیس - ۱۳۹۶/۱۲/۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۷ -
:: دکتر پورزرندی عنوان کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ -
:: دستیار ارشد ADBI مطرح کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران: - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ -
:: در نشست مشترک انجمن علمی اقتصاد شهری و دفتر مطالعات رسانه ها بررسی شد - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ -
:: دکتر پورزرندی در نشست اقتصاد شهری از منظر رسانه: - ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۱ -
:: دکتر پورزرندی: - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ -
:: نماینده مردم مشهد در مجلس: - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ -
:: استاد دانشگاه وین: - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ -
:: رئیس فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی مطرح کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۶ -
:: کارشناس مسایل شهری در نشست تخصصی همایش اقتصاد شهری عنوان کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۴ -
:: ​با حضور جمعی از پژوهشگران و کارشناسان برگزار شد - ۱۳۹۶/۹/۲۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۲۸ -
:: اینتلیجنت ترنسپورت منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۲۵ -
:: موسسه GoEuro منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۱ -
:: نگاهی به مگاپروژه های توسعه شهری - ۱۳۹۶/۹/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۸/۲۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۸/۲۴ -
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
Persian site map - English site map - Created in 0.16 seconds with 69 queries by YEKTAWEB 3991