[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي آرشیو اخبار نشست‌های علمی یادداشتهای علمی ثبت نام تماس با ما جستجو نگره‌های اقتصادی بانک اطلاعات مدیریت شهری حمایت از کالای ایرانی ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با انجمن::
یادداشت های علمی::
بانکداری و مالیه شهری::
بانک اطلاعات مدیریت شهری::
اقتصاد‌مقاومتی؛ اقدام‌ و‌ عمل::
تصاویر منتخب::
گنجینه::
عضویت ::
مسابقات علمی::
خبرنامه تخصصی::
پیوندهای مفید::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
::
نگره‌های اقتصادی

AWT IMAGE

..
تقدیر رئیس جمهور
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
به نظر شما مطالب این سایت تا چه اندازه توانسته اطلاعات شما را در حوزه اقتصاد شهری افزایش دهد؟
خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم
خیلی کم
   
..
:: برگزاری دوره های آموزشی دولتی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۳/۱ | 
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،انجمن علمی اقتصاد شهری ایران که انجمن علمی برتر وزارت علوم در ۵ سال متوالی اخیر، دارای گواهی صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی، آمادگی خود را در چهت برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت در حیطه های اداری، مالی و امور بازرگانی  برای سازمان ها و نهادهای دولتی اعلام می نماید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ۸۸۶۵۹۰۰۷ و ۸۸۶۵۹۰۰۴ تماسل حاصل نمایند.
دفعات مشاهده: 64 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد. ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۱/۲۴ | 
بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی  اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.

 
در شماره ۲۹ زمستان ۱۳۹۸ این فصلنامه هشت عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است.
 
*آسیب ‌شناسی تأمین منابع مالی در پروژه‌ های تفریحی بخش گردشگری شهر مشهد مقدس 
*اثرات سرریز فضایی و رقابت استان‎ های‌کشور در جذب گردشگر رویکرد اقتصادسنجی فضایی 
*بررسی تأثیر توانایی نوآوری بر عملکرد نوآوری شرکت ‎های تولیدی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار شهر تهران: با میانجی نوآوری فرایند و محصول 
*تأثیر نامتقارن عوامل مؤثر بر مخارج بهداشتی خانوارهای شهری در استان ‌های ایران: روش رگرسیون کوانتایل 
*شناسایی شاخص ‎های بازاریابی اجتماعی در اقتصاد اسلامی (مورد مطالعه: شهر مشهد مقدس 
*شناسایی عوامل مؤثر بر سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی در مسکن با تأکید بر سیاست ‌های مالی و پولی: رویکرد بیزین 
*طراحی الگوی عوامل زمینه ‌ساز در مدیریت استعداد در راستای بهبود عملکرد فردی کارکنان در سازمان 
*طراحی الگوی نهادگرایی حفظ حقوق شهروندان سپرده ‎گذار در بحران ‌های بانکی کلان‎شهر تهران با استفاده از تحلیل مضمون 

گفتنی است، اشاعه و گسترش دانش اقتصاد و مدیریت شهری، انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهش‌های حوزه‌های مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری، از جمله اهم اهداف این فصلنامه علمی است. فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری، دارای درجه علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه استنادی بین‌المللی ISI و پایگاه‏های استنادی سراسری Noormags، Magiran، Ricest،SID ،Ensani ، EZM، Econbiz و Gate Way-Bayern نمایه شده است.
پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن‌های اقتصادی بین‌المللی محسوب می‌شود در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵ به معرفی ۱۲ مجله معتبر دنیا پرداخت که فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت.
 
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران (حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در پنج سال پیاپی) به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و دکتر سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیر مسئول این فصلنامه علمی می‌باشد. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را بر عهده دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانند به سایت‌های WWW.iueam.ir و WWW.iuea.ir مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 312 بار   |   دفعات چاپ: 18 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: بانکداری اسلامی موتور محرک رونق تولید/ تحقق شعار سال با همت قوای سه گانه ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۱/۹ | 
دکتر حسین محمدپور زرندی رییس انجمن علمی اقتصادشهری ایران:
بانکداری اسلامی موتور محرک رونق تولید/ تحقق شعار سال با همت قوای سه گانه
دکتر حسین محمد پور زرندی پیرامون شعار سال با اشاره به نقش بانکها در تحقق فرمایشات رهبری گفت: تکیه بر توان متخصصان داخلی و قرار گرفتن در مسیر تولید و جهش آن، کشور را در نقطه صعودی قرار داده و بانکداری اسلامی موتور محرکی برای رونق تولید است.

دکتر حسین محمدپور زرندی رییس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران درباره تحقق شعار سال و رسیدن به فرمایشات رهبری پیرامون جهش تولید در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اظهار داشت: در چند سال گذشته مقام معظم رهبری مکررا در پیام های نوروزی به اقتصاد مقاومتی، توجه به تولید داخلی، رونق تولید و امسال نیز جهش تولید تاکید داشته اند. نظر ایشان بیشتر از بعد اقتصادی است و موتور محرک آن تولید داخلی است.

پورزرندی افزود: زمانی می توان گفت که اقتصاد پیشرو است که تولید ناخالص ملی افزایش یابد با توجه به اینکه محورهای متعددی برای اقتصاد پیشرو در کشور وجود دارد اما با شاخص هایی که مشاهده می شود تولید در اولویت قرار می گیرد از همین رو رهبر معظم انقلاب سال گذشته را به نام رونق تولید نامگذاری کردند و هدف ایشان خروج از شرایط رکود برای کشور بود تا کلیه واحدها و کارخانجات از رکود خارج شده و رونق بگیرد خود رونق یک پله جلوتر قرار دارد از این رو موتور محرک اقتصاد شروع به حرکت می کند.

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در ادامه تصریح کرد: بعد از رونق تولید باید کشور جهش در تولید داشته باشد و با حرکت رو به جلو  آمار تولید را افزایش دهد. البته این امر نیز باید با در نظر گرفتن شرایط کیفی کار و همه مباحثی که در کیفی سازی محصولات مهمند در نظر گرفته شود.

پورزرندی افزود: مهمترین نکته ای که از سخنان رهبری می توان دریافت تحریم های ظالمانه ای است که چندین سال پیاپی گریبان کشور را توسط متخاصمین گرفته و ایران را در محدودیت اقتصادی قرار داده است. قطع یقین دشمن در حال رصد پیشرفت ایران به سمت خودکفایی است بنابراین بحثی که مقام معظم رهبری از اقتصاد مقاومتی آغاز کردند در واقع درونگرایی و بازگشتن به نیروهای داخلی، تولید داخل، تحرکات داخلی و تکیه بر توانایی نیروهای داخلی است لذا زمانی که کشور در شرایط تحریم بتواند به رونق تولید جهش بدهد شکست دشمن و شکست تحریم ها را خواهد دید.

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با اشاره به اینکه زمانی می توانند فشارها را علیه ایران افزایش دهند که کشور در نقطه نزولی و ضعف قرار داشته باشد، تاکید کرد: این بحث را می توان در همین شرایط موجود کشور با وجود کرونا مشاهده کرد لذا اقلام بهداشتی و نیاز دارویی مورد نیاز کشور توسط آمریکا مورد تحریم قرار گرفته و ایران در محدودیت به سر می برد.

وی افزود: بنابراین با تکیه بر توان متخصصان داخلی می توان بر این محدودیت و محرومیت ها فائق آمد و واقعا می توان در بحث دارو، غذا، و کالای اساسی هم رونق و هم جهش تولید داشت.

پورزرندی در پاسخ به این سوال که نقش اقتصاد دانان در تحقق شعار سال چیست؟ به  «شهر فردا»،گفت: واقعیت این است که تمام قوانین و مقررات و شرایط کشور بایستی در جهت آسان سازی و ساده سازی مقررات و فرصت سازی برای تولید انجام گیرد به واقع دولت باید شرایط و زیر ساختها را آماده و حمایت کند، همچنین مجلس با وضع قوانین و مقرراتی که تولید کننده را به اشتیاق برای تولید وادارد بپردازد. کمااینکه با تغییر این شرایط و ساده شدن مقررات برای تولید کننده از گمرک و واردات کالای مورد نیاز تولید کنندگان تا خود تولید به گونه ای ساده شود که رقبت برای تولید افزایش یابد.

وی با تاکید بر اینکه نظام بانکی و سیستم بانکی نیز برای جهتش تولید به میدان آید، اذعان داشت: این حرکت در جهت بازسازی دستگاه ها و تجهیزات کارخانه ها تحقق یابد چرا که برخی از این دستگاه ها به دلیل خرابی و کارکرد بسیار زیاد انرژی بر شده اند و باید نوسازی و بازسازی شوند بنابراین  نقش بانکها در این امر بسیار پر رنگ تر است از طرفی شرکت های دانش بنیان، جوانان و متخصصان در این زمینه می توانند تحولات اساسی ایجاد کنند و لذا از کمک و مساعدت خود در جهت رونق تولید دریغ نداشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه شرکتهای دانش بنیان با منابع کوچک می توانند کارهای بزرگی انجام دهند تاکید کرد: هم گرایش فکری، هم مقررات و قوانین همه برای آماده سازی زیرساختهای تولید و خود کفایی تصحیح شوند . بحث اقتصاد مقاومتی که چندین سال است رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند و روحیه جهادی برای تحقق اقتصاد مقاومتی به میدان بیایند، هر سه قوه مساعدت لازم را داشته باشند تا این امر محقق شود.

این اقتصاد دان پیرامون نقش بانکها در تحقق شعار سال اظهار داشت: واقعیت این است که سیستم و موتور محرک اقتصاد کشور نظام بانکی و پولی است با توجه به اینکه بازار سرمایه (بورس) هم نقش دارد اما موتور محرک نظام بانکی است و باید دید که اشکالات کار کجاست؟

پورزرندی اذعان داشت: در شرایط فعلی کشور، وقتی تسهیلاتی در اختیار تولید کننده قرار می گیرد موانع و محدودیت های فراوانی در مقابل تولید کننده قرار دارد که واقعا یکی از مواردی است   که دست تولید کننده را با وجود هزینه های مالی بسته است، لذا با توجه به اینکه هزینه های مالی تولید کنندگان ایران نسبت به اکثر کشورهای دنیا بالاست و از طرفی نظام بانکی می گوید قیمت تمام شده پول بالاست. در نتیجه می توان گفت با استقرار نظام بانکداری اسلامی و اعتماد مردم به بانکها برای سپرده گذاری و اعتماد به اینکه این سپرده گذاریها صرف بنگاه داری و افزایش سود برای بانکها نخواهد شد این منابع در جهت تولید و در دست تولید کننده قرار می گیرد و با ایجاد این اعتماد سازی میان نظام بانکی و مردم می توان به بانکداری اسلامی دست یافت و جهشی در تولید داخلی ایجاد کرد.

وی افزود: با استفاده از نقطه نظرات متخصصین نظام بانکداری اسلامی مصوب و اشکالاتی که از قبل وجود داشته مرتفع شده لذا باید در مجلس این امر ضمیمه شود و با تحرکاتی که در خود سیستم نظام بانکی انجام می گیرد اعتماد پولی را نسبت به خود جلب کند تا بتواند هم در قیمت تمام شده پول و هم مصرف منابع در راستای تولید کاری از پیش ببرد.

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در پایان خاطر نشان ساخت: به نظر می رسد در شرایط موجود که بحث کووید ۱۹ مطرح است و اقتصاد و مجموعه های کشور تعطیل است باید نشست و اندیشید که مردم و نظام اسلامی ایران می توانند از این سختیها به راحتی عبور کنند چرا که کشور متخصصان و متفکران و نخبگانی دارد که می توانند بهترین نسخه را برای گذر از این شرایط بپیچند و این شرایط ایجاد شده فرصتی است برای اندیشیدن به دوره ای که گذارست و باید اندیشید که چه فشاری را مردم متحمل شدند، بنابراین باید فکری شود تا جهش تولید در دستور کار قرار گرفته تا شرایط بهتری برای آینده کشور که قطعا به دست توانمندان محقق خواهد شد، رخ دهد.
دفعات مشاهده: 413 بار   |   دفعات چاپ: 27 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: سردبیر شهر فردا و عضو هیأت مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران وارد مجلس شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۲/۵ | 

دکتر جعفر قادری سردبیر شهر فردا و عضو هیأت مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران نماینده منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم شد.

به گزارش انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، دکتر جعفر قادری نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ شیراز در فهرست نمایندگان دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی بوده‌است.
وی همچنین سوابق اجرایی، آموزشی و قانونگذاری بسیاری از جمله شهردار شیراز و نایب رئیس شورای اسلامی، عضویت هیأت علمی دانشگاه شیراز، عضویت و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس هشتم و نهم را در کارنامه دارد.
این منتخب ملت در مطلبی در صفحه شخصی خود از شهروندان بصیر شهرستان شیراز و فرزانگان فهیم شهرستان زرقان، در صیانت از ارزشهای متعالی نظام قدردانی کرده است.
منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم اورده است:
اینجانب عزیزانی که بنده را با نیک اندیشی و حسن نیت برای سومین بار امین خویش در صحن پویای مجلس دانسته و  رسالت صیانت از حقوق ملی و شهروندی شان را به بنده  تفویض نمودند، صمیمانه ارج نهاده و ضمن سپاس از اعتماد قلبی شان، در پیشگاه حضرت احدی سوگند یاد میکنم که امانتدار امینی بوده و با تمام توان در مسیر تحقق ارمانها و نیز دفاع تمام قد از حقوق ملی همه مردم شریف شهرستانهای شیراز و زرقان به عنوان خادمی که افتخارش خدمتگزاری است از هیچ کوششی فروگذاری ننمایم.

این انجمن ضمن تبریک و تهنیت برای این منتخب مردم شیراز، آرزوی توفیق خدمتگزاری شایسته در پیشگاه خداوند متعال و ملت جلیل القدر ایران اسلامی دارد.

دفعات مشاهده: 567 بار   |   دفعات چاپ: 28 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: بیست و هشتمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد. ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ | 

بیست و هشتمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.


در شماره ۲۸ پاییز ۱۳۹۸ این فصلنامه هشت عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است. 
ارائه مدل هوشمندی کسب‌وکار براساس رویکرد دوسوتوانی 
ارزیابی و تحلیل ابعاد و مؤلفه‎های تاب‎آوری انرژی شهری با رویکرد مدل‏سازی معادلات ساختاری (موردمطالعه: شهر بوشهر)
بررسی اثرات نامتقارن رشد اقتصادی بر قیمت مسکن در ایران؛ رویکرد ARDL غیرخطی
تبیین پدیدارشناختی عوامل مؤثر بر افزایش تمایل مشتریان به بازدید مجدد از مراکز خرید در شهرها: با رویکرد پژوهش ترکیبی
تحلیل دسترسی و نظام پراکنش فضایی کاربری‌ها در راستای عدالت توزیعی جهت سرزندگی فضاهای شهـری (موردمطالعه: ناحیـه 3 منطقه 16 شهـر تهران)/ رابطه بین پسماند جامد شهری و درآمد ناخالص داخلی در قطب‌های گردشگری ایران
طراحی الگوی مدیریت عملکرد سبز بر مبنای مدل EFQM در شهرداری تهران/ 
مدیریت ارزش پروژه‌های طراحی و توسعه زیرساخت‎های شهری با رویکرد اقتصاد پایدار (موردمطالعه: تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرج)
 گفتنی است، اشاعه و گسترش دانش اقتصاد و مدیریت شهری، انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهش‌های حوزه‌های مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری، از جمله اهم اهداف این فصلنامه علمی است. فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری، دارای درجه علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه استنادی بین‌المللی ISI و پایگاه‏های استنادی سراسری Noormags، Magiran، Ricest،SID ،Ensani ، EZM، Econbiz و Gate Way-Bayern نمایه شده است.
پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن‌های اقتصادی بین‌المللی محسوب می‌شود در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵ به معرفی ۱۲ مجله معتبر دنیا پرداخت که فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت.
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران (حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در پنج سال پیاپی) به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیر مسئول این فصلنامه علمی می‌باشد. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را بر عهده دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانند به سایت‌های WWW.iueam.ir و WWW.iuea.ir مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 847 بار   |   دفعات چاپ: 50 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: سایر مطالب این بخش: ::
:: مدیریت هوشمند شهری - ۱۳۹۷/۴/۲۵ -
:: ابعاد چرخه تجاری ‎سازی در ایران - ۱۳۹۷/۲/۲۲ -
:: کنفرانس بین‎المللی پژوهش‎های نوین در مدیریت، اقتصاد و توسعه - ۱۳۹۷/۱/۱۱ -
:: چهارمین همایش ملی ایمنی ترافیک - ۱۳۹۷/۸/۳۰ -
:: نشست تخصصی رسانه و اقتصاد مقاومتی - ۱۳۹۷/۵/۳ -
:: درآمد های پایدار کلان شهرهای دنیا چگونه تأمین می شود؟ - ۱۳۹۷/۲/۲۲ -
:: توسعه پایدار بدون مشارکت مردم امکان‎ پذیر نیست - ۱۳۹۷/۲/۲۲ -
:: اصلاح الگوی مصرف آب راهکاری برای مقابله با خشکسالی - ۱۳۹۷/۱۰/۵ -
:: فرهنگ‎ سازی آموزش ترافیک از مدارس - ۱۳۹۷/۸/۲۹ -
:: ۷ اقدام مهم چین برای مقابله با هوای آلوده - ۱۳۹۸/۸/۲۵ -
:: عضو هیأت مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در گفت و گو با شهر فردا - ۱۳۹۸/۸/۲۱ -
:: بیست‌وهفتمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد - ۱۳۹۸/۷/۸ -
:: لزوم توجه به رسانه در انجمن های علمی - ۱۳۹۸/۲/۱۴ -
:: صندوق های سرمایه گذاری را دریابید - ۱۳۹۸/۲/۳ -
:: تولید شاه کلید پیشرفت و آسیب ناپذیری در اقتصاد جهانی - ۱۳۹۸/۱/۴ -
:: شماره جدید فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد - ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ -
:: برای پنجمین سال متوالی صورت گرفت - ۱۳۹۷/۱۰/۵ -
:: شماره جدید فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد - ۱۳۹۷/۹/۱۷ -
:: فراخوان انتشار مقالات در فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری - ۱۳۹۷/۶/۶ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۵/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۴/۳۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۴/۲۶ -
:: دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی مطرح کرد - ۱۳۹۷/۴/۲۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد - ۱۳۹۷/۴/۱۱ -
:: پیش بینی آینده علم اقتصاد - ۱۳۹۷/۳/۲۹ -
:: رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری در حاشیه بازدید از انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد؛ - ۱۳۹۷/۳/۲۷ -
:: به مناسبت سالگرد حادثه تروریستی مجلس - ۱۳۹۷/۳/۲۰ -
:: مجمع عمومی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار شد - ۱۳۹۷/۲/۳۰ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد - ۱۳۹۷/۱/۱۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ -
:: با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ -
:: آماری قابل توجه از تمرکزگرایی در تهران - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۹ -
:: شاخصه های پایداری شهری بر اساس گزارش موسسه آرکادیس - ۱۳۹۶/۱۲/۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۷ -
:: دکتر پورزرندی عنوان کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ -
:: دستیار ارشد ADBI مطرح کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران: - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ -
:: در نشست مشترک انجمن علمی اقتصاد شهری و دفتر مطالعات رسانه ها بررسی شد - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ -
:: دکتر پورزرندی در نشست اقتصاد شهری از منظر رسانه: - ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۱ -
:: دکتر پورزرندی: - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ -
:: نماینده مردم مشهد در مجلس: - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ -
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
Persian site map - English site map - Created in 0.08 seconds with 69 queries by YEKTAWEB 4107