[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي آرشیو اخبار نشست‌های علمی یادداشتهای علمی ثبت نام تماس با ما جستجو نگره‌های اقتصادی بانک اطلاعات مدیریت شهری حمایت از کالای ایرانی ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با انجمن::
یادداشت های علمی::
بانکداری و مالیه شهری::
بانک اطلاعات مدیریت شهری::
اقتصاد‌مقاومتی؛ اقدام‌ و‌ عمل::
تصاویر منتخب::
گنجینه::
عضویت ::
مسابقات علمی::
پیوندهای مفید::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
::
نگره‌های اقتصادی

AWT IMAGE

..
تقدیر رئیس جمهور
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
به نظر شما مطالب این سایت تا چه اندازه توانسته اطلاعات شما را در حوزه اقتصاد شهری افزایش دهد؟
خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم
خیلی کم
   
..
:: تولید شاه کلید پیشرفت و آسیب ناپذیری در اقتصاد جهانی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۴ | 

تولید شاه کلید پیشرفت و آسیب ناپذیری در اقتصاد جهانی 


دکتر حسین محمد پورزرندی رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران پیرامون شعار سال گفت: به مانند سالهای اخیر رهبر فرزانه و گرانقدر انقلاب شعار سال را به مفهومی کاملا اقتصادی اختصاص دادند، رونق تولید شاید عبارتی تشکیل شده از دو کلمه باشد اما همه کاستی ها و گرفتاریها و تنگناهای کشور بخصوص در برهه کنونی را نمایان و متجلی می سازد. 

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران  با اشاره به اینکه اگر تحریم اقتصادی را به مانند یک بلیه طبیعی مانند سیل یا زلزله در نظر بگیریم بدون کمترین تردیدی، تولید نقش استحکامات سازه و رعایت اصول فنی ساختمان را دارد؛ گفت : تولید شاه کلید پیشرفت و آسیب ناپذیری در اقتصاد جهانی و موج شکنی محکم در برابر سیل تهدیدات دشمن است. 

وی با تاکید براینکه هیچ کدام از کلیدواژه های اقتصادی چنین جایگاهی را ندارند، اظهار داشت: اگر نگاهی به بزرگی اقتصاد ایران بیندازیم انتظار داریم که چنین اقتصادی کمتر در برابر تکانه های خارجی متلاطم شود اقتصاد ایران از لحاظ بزرگی و حجمGDP  نزدیک به ۵۰۰ میلیارد دلاری، در رتبه ۲۷ جهان قرار دارد و اگر تولید ناخالص داخلی را بر مبنای برابری قدرت خرید (ppp) محاسبه کنیم، ایران با اقتصاد حدود ۵/۱ تریلیون دلاری در رتبه ۱۸ جهان قرار دارد.

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با اشاره به اینکه به لحاظ ذخائر هیدروکربوری ایران با ۱۵۸ میلیارد بشکه ذخایر نفتی کشف شده، نزدیک به ۱۰درصد از کل منابع کشف‎شده نفتی جهان را دارا است، اذعان داشت: ایران همچنین دومین کشور بزرگ دارای ذخایر ثابت‏ شده گاز و چهارمین کشور بزرگ تولیدکننده گاز جهان می‎باشد این مزیتها را بسیاری از کشورها حتی کشورهای پیشرفته ندارند اما چرا با داشتن چنین مزیتهای اقتصادی کشور ما هنوز هم در شرایط خاص اقتصادی دچار تلاطم می شود پاسخ بی شک در یک گزاره نهفته است و آن ضعف تولید است. 

وی ادامه داد: در کشور ما سهم بخش صنعت از کل تولید ناخالص داخلی کشور بسیار پایین است. رشد متوسط سالانه سرمایه گذاری در این بخش کمتر از ۵/۱ درصد طی سالیان اخیر بوده است و سهم این بخش کمتر از ۱۵درصد و حدود ۱۲ درصد کل GDP کشور بوده است این در حالیست که در کشورهای شرق آسیا سهم تولیدات صنعتی از تولید ناخالص داخلی نزدیک به ۲۵درصد است.

دکتر پورزرندی با تاکیدبر اینکه باید اشاره کرد تحریم سلاحی نخ نما است که آمریکا در مورد کشورهای مختلفی به کار می گیرد و روسیه و چین از جمله این کشورها هستند، گفت: در این زمینه در سال ۲۰۱۸ اعمال تعرفه بر روی ۵۰ میلیارد دلار کالای وارداتی از چین که تقریبا معادل ده درصد کل واردات این کشور از چین بود قابل ذکر است اما چرا اقتصاد چین و روسیه در اثر نه تنها آشفته نمی شوند بلکه به مقابله با مثل می پردازند بستن تعرفه ۲۵درصدی کشور چین بر روی برخی کالاها از جمله محصولات کشاورزی آمریکا بخشی از این پاسخ بود. 

 وی در ادامه با تاکید براینکه شواهد نشان می دهد که تحریمهای آمریکا در کشورهای فوق بی اثر و یا کم اثر است بخاطر اینکه تولید در این کشورها پر رونق و پیشرفته است، تصریح کرد:رونق تولید که در افزایش صادرات تبلور می یابد باعث می شود که کشور به جای قرار گرفتن در حاشیه اقتصاد همبسته جهانی در متن و مرکز آن قرار بگیرد امروزه در کشور ما بخصوص در یک سال اخیر بخش تولید متحمل فشارها و آسیبهای جدی قرار گرفت که این آسیبها بلافاصله در قالب کاهش رشد اقتصادی، افزایش تورم، پایین آمدن بهره وری، گسترش فقر ، کاهش اشتغال و ... خود را نشان می دهد.

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ادامه داد: بخش تولید در کشور ما بخاطر تحولات اخیر بازار ازر و کاهش ارزش پول ملی قسمتی از توان و رمق خود را از دست داده است بخشی از نیروی کار خود را تعدیل کرده است و  در فروش محصولات خود و واردکردن مواد اولیه دچار مشکل شده است همین امر سبب شده که در بعد داخلی نیز با موانعی چون مسائل مالیاتی، عوارض گمرکی، بدهی به دیگر بخشها و دستگاهها، عدم توان بازپرداخت تسهیلات، نبود و کمبود سرمایه بخصوص سرمایه درگردش و مانند اینها مواجه باشد. 

دکتر پورزرندی اذعان داشت: رونق تولید مورد نظر مقام معظم رهبری در طول شعار سال قبل یعنی حمایت از تولید داخل و در درون گفتمان اقتصاد مقاومتی قرار دارد چنانچه حمایت همه جانبه از کالای ایرانی مدنظر قرار بگیرد تولید نیز شکوفا خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت: بخش مهم دیگری از رونق تولید به سرمایه گذاری گسترده در این بخش توسط دولت و بخش خصوصی بر می گردد امروز باید تلاش کرد سرمایه ها به جای حرکت به سمت بخشهای کم تحرک و کم اثر به سوی تولید گسیل داشته شوند. بخش دیگری از این فرایند به عهده مراکز و انجمنهای علمی و تحقیقاتی، دانشگاهها و شرکتهای دانش بنیان است آنها باید به لحاظ تئوریک مسیر رونق تولید را به خوبی کندوکاو کرده و راه را به خوبی نشان دهند. 

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران یادآور شد: پیدا کردن مزیتهای نسبی، نشان دادن فرصتها و تنگناها و ترسیم سناریوها بخشی از ماموریتهای آنهاست. مردم، همبستگی، مشارکت و اتحاد آنها در رونق تولید و حمایت از تولید پایان بخش چرخه ای است که در پایان می تواند اعتلا و توسعه کشور را به همراه داشته باشد.
دفعات مشاهده: 331 بار   |   دفعات چاپ: 83 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: شماره جدید فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ | 

در شماره زمستان ۱۳۹۷ این فصلنامه، هشت عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است:


۱- ارزیابی اثرات رقابت‌پذیری بر دگرگونی شبکه شهری به کمک روش تحلیل شبکه اجتماعی (مورد مطالعه شهر اصفهان)
۲- بررسی امکان استفاده از اوراق وقف و قرض‌الحسنه برای تأمین مالی فضاهای عمومی در بافت پیرامون حرم مطهر امام رضا (ع)
۳- برنامه‌ریزی تقویت زیرساخت‌های اقتصادی شهر با تأکید بر گردشگری پایدار (مورد مطالعه: شهر اردبیل)
۴- شناخت مؤلفه‌های شهروند هوشمند در محیط شهری با رویکرد یادگیری فناورانه (موردمطالعه: شهر یزد
۵- شناسایی و اعتبارسنجی عوامل مؤثر بر استقرار الگوی برنامه‌ریزی درسی محیط کار با تأکید بر پیامدهای توسعه اقتصادی
۶- شوک‌های قیمت نفت و ادوار تجاری مسکن در ایران: رویکرد مارکوف سوئیچینگ گارچ
۷- طراحی مدل خط‎مشی‎گذاری در توسعه کسب‎وکارهای کوچک و متوسط (SMEs) با تأکید بر نوآوری (مورد مطالعه: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)
۸- نقش دانشگاه سبز در تاب‎آوری و مقابله با تغییر اقلیم.

گفتنی است، اشاعه و گسترش دانش اقتصاد و مدیریت شهری، انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهش‌های حوزه‌های مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری، از جمله اهم اهداف این فصلنامه علمی- پژوهشی است. فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری، دارای درجه علمی- پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه استنادی بین‌المللیISI و پایگاه های استنادی سراسری Noormags، Magiran، Ricest،SID ،Ensani ، EZM، Econbiz و Gate Way-Bayern نمایه شده است. پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن‌های اقتصادی بین‌المللی محسوب می‌شود در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵ به معرفی ۱۲ مجله معتبر دنیا پرداخت که فصلنامه علمی- پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت. انجمن علمی اقتصاد شهری ایران (حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در پنج سال پیاپی) به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیر مسئول این فصلنامه علمی- پژوهشی می‌باشد. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را بر عهده دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانند به سایت‌هایWWW.iueam.ir، WWW.iuea.ir یا کانال تگلرامی WWW.telegram.me/iueatelgram مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 240 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: برای پنجمین سال متوالی صورت گرفت ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۵ | 

انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برای پنجمین سال متوالی انجمن  برتر کشور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ،در همایش پژوهش، فناوری و مسئولیت اجتماعی که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد انجمن های علمی برتر کشور توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفتند.  
در این همایش که در سالن اجتماعات دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد انجمهای علمی از جمله انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مورد تقدیر قرار گرفته و از وزیر علوم تحقیقات و فناوری لوح تقدیر دریافت کردند.  
همچنین در این همایش از پنل های تخصصی که شامل پنل انجمن های علمی و ترویج علم، پنل بررسی تجربه های موفق در حوزه بین الملل،پنل انجمن های علمی و مسئولیت های اجتماعی می شود، پس از  ایراد سخنرانی توسط وزیر علوم تقدیر به عمل آمد. 
تقدیر وزیر علوم از انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
گفتنی است که انجمن علمی اقتصاد شهری ایران نیز برای پنجمین سال متوالی  انجمن  برتر کشور شد و توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفت.  
دفعات مشاهده: 397 بار   |   دفعات چاپ: 21 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: شماره جدید فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۷ | 

بیست و چهارمین فصلنامه اقصاد و مدیریت شهری با ۸ عنوان مقاله منتشر شد .

در شماره پاییز ۱۳۹۷ این فصلنامه ۸ عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است: 
۱- ارائه مدلی برای سنجش جذابیت مراکز خرید در مناطق گردشگری ( مورد مطالعه ، جزیره کیش ) 
۲- ارزیابی ریسک اعتباری تعاونی های شهری با استفاده از روش شبکه عصبی 
۳- بررسی عوامل موثر بر تفاوت مبلغ برآورد اولیه با قیمت تمام شده پروژه های عمرانی ( مورد مطالعه: شهرداری شیراز ) 
۴- تاثیر قانون جدید رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی بر بازدارندگی و کاهش تصادفات و تخلفات ( مورد مطالعه: شهر تهران ) 
۵- تحلیل نقش حکمروایی خوب شهری بر در آمدهای پایدار گردشگری (  مورد مطالعه: شهر مسجد سلیمان )
۶- حکمروایی خوب شهری در محله های شهری ( مورد مطالعه:شهر مریوان ) 
۷- شناسایی و اولویت بندی مولفه های موثر بر رفتار خرید گردشگران داخلی ( مورد مطالعه: شهر اصفهان )
۸- نقش عوامل درون سازمانی در پیاده سازی نظام بودجه ریزی عملیاتی، رویکرد مدل سازی ساختاری تفسیری( مورد مطالعه: شهرداری تهران )
گفتنی است، اشاعه و گسترش دانش اقتصادو مدیریت شهری، انتشار یافته ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهشهای حوزه مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری از جمله مهمترین اهداف این فصلنامه علمی، پژوهشی است. فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری دارای درجه علمی پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه استنادی بین المللیISI و پایگاه های استنادی سراسری Noormags، Magiran،Ricest،SID وEnsani نمایه شده است. پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن های اقتصادی بین المللی محسوب می شود در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵ به معرفی ۱۲ مجله معتبر دنیا پرداخت که فصلنامه علمی – پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت. 
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران( حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در چهار سال پیاپی ) به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیر مسئول این فصلنامه علمی- پژوهشی می باشد. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را بر عهده دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند به سایت های WWW.iueam.ir، WWW.iuea.ir و یا کانال تگلرامی WWW.telegram.me/iueatelgram مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 547 بار   |   دفعات چاپ: 26 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: فراخوان انتشار مقالات در فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۶ | 

فراخوان انتشار مقالات در فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، فصلنامه علمی – پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری با نمایه های بین المللی معتبر، در نظر دارد تا در مرحلۀ جدید برنامه ریزی برای استانداردسازی و دریافت مجوز حضور در لیست مجلات ISI ، از شمارۀ آتی خود (شماره ۲۴ پیاپی-زمستان ۱۳۹۷) نسبت به دریافت، داوری و انتشار مقالات علمی با کیفیتِ داخلی و خارجی، مطابق با استانداردهای پایگاه Clarivate اقدام کند.

فراخوان انتشار مقالات در فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری
 
براساس این اطلاعیه اولویت انتخاب و انتشار مقالات ارسالی بر اساس محورهای زیر خواهد بود:
۱. رعایت ساختار مقالات ISI
۲. پرداختن به موضوعات جدید و مهم با دامنۀ بین المللی (مقالاتی که تنها به پیاده‌سازی یک روش تحقیق یا موضوعات کاملاً محلی می‌پردازند، از اولویت کمتری برخوردار خواهند بود)
۳. ارایۀ راهکار و حل‌مسأله در جمع بندی نهایی (پرهیز از طرح موضوع و نداشتن یافته های جدید یا پیشنهادهای کاربردی مفید)
۴. استفاده از منابع اصلی و پرهیز از منابع فرعی یا دست‌چندم خصوصاً در بخش مبانی‌نظری، ادبیات‌موضوعی و پیشینه‌های تحقیق.
۵- استفادۀ بهینه از "مقاله‌‌های پایۀ مرتبط - Base Papers".
۶- همکاری کامل نویسنده/نویسندگان در انجام اصلاحات خواسته شده توسط تحریریۀ فصلنامه
۶. عضویت در انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ‌(www.iuea.ir)
 
علاقمندان می‌توانند برای طی مراحل ارسال مقاله و بهره مندی از اولویت های انتشار به آدرس: www.iueam.ir مراجعه و مطابق دستورالعمل بخش Guide for Authors اقدام نمایند.
 
همچنین در این مرحله از فراخوان مقالات، بابت فرایندهای دریافت، داوری و انتشار؛ هیچگونه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.
دفعات مشاهده: 1283 بار   |   دفعات چاپ: 43 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: سایر مطالب این بخش: ::
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۵/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۴/۳۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۴/۲۶ -
:: دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی مطرح کرد - ۱۳۹۷/۴/۲۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد - ۱۳۹۷/۴/۱۱ -
:: پیش بینی آینده علم اقتصاد - ۱۳۹۷/۳/۲۹ -
:: رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری در حاشیه بازدید از انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد؛ - ۱۳۹۷/۳/۲۷ -
:: به مناسبت سالگرد حادثه تروریستی مجلس - ۱۳۹۷/۳/۲۰ -
:: مجمع عمومی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار شد - ۱۳۹۷/۲/۳۰ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد - ۱۳۹۷/۱/۱۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ -
:: با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ -
:: آماری قابل توجه از تمرکزگرایی در تهران - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۹ -
:: شاخصه های پایداری شهری بر اساس گزارش موسسه آرکادیس - ۱۳۹۶/۱۲/۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۷ -
:: دکتر پورزرندی عنوان کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ -
:: دستیار ارشد ADBI مطرح کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران: - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ -
:: در نشست مشترک انجمن علمی اقتصاد شهری و دفتر مطالعات رسانه ها بررسی شد - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ -
:: دکتر پورزرندی در نشست اقتصاد شهری از منظر رسانه: - ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۱ -
:: دکتر پورزرندی: - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ -
:: نماینده مردم مشهد در مجلس: - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ -
:: استاد دانشگاه وین: - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ -
:: رئیس فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی مطرح کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۶ -
:: کارشناس مسایل شهری در نشست تخصصی همایش اقتصاد شهری عنوان کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۴ -
:: ​با حضور جمعی از پژوهشگران و کارشناسان برگزار شد - ۱۳۹۶/۹/۲۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۲۸ -
:: اینتلیجنت ترنسپورت منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۲۵ -
:: موسسه GoEuro منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۱ -
:: نگاهی به مگاپروژه های توسعه شهری - ۱۳۹۶/۹/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۸/۲۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۸/۲۴ -
:: آموزش های شهروندی برای عبور از مواقع بحرانی - ۱۳۹۶/۸/۲۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گزارش می دهد - ۱۳۹۶/۸/۱۶ -
:: راهبردی جدید در برنامه ریزی شهری - ۱۳۹۶/۸/۱۴ -
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
Persian site map - English site map - Created in 0.07 seconds with 69 queries by YEKTAWEB 3855