[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي آرشیو اخبار نشست‌های علمی یادداشتهای علمی ثبت نام تماس با ما جستجو نگره‌های اقتصادی بانک اطلاعات مدیریت شهری حمایت از کالای ایرانی ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با انجمن::
یادداشت های علمی::
بانکداری و مالیه شهری::
بانک اطلاعات مدیریت شهری::
اقتصاد‌مقاومتی؛ اقدام‌ و‌ عمل::
تصاویر منتخب::
گنجینه::
عضویت ::
مسابقات علمی::
پیوندهای مفید::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
::
نگره‌های اقتصادی

AWT IMAGE

..
تقدیر رئیس جمهور
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
به نظر شما مطالب این سایت تا چه اندازه توانسته اطلاعات شما را در حوزه اقتصاد شهری افزایش دهد؟
خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم
خیلی کم
   
..
:: برای پنجمین سال متوالی صورت گرفت ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۵ | 

انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برای پنجمین سال متوالی انجمن  برتر کشور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ،در همایش پژوهش، فناوری و مسئولیت اجتماعی که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد انجمن های علمی برتر کشور توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفتند.  
در این همایش که در سالن اجتماعات دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد انجمهای علمی از جمله انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مورد تقدیر قرار گرفته و از وزیر علوم تحقیقات و فناوری لوح تقدیر دریافت کردند.  
همچنین در این همایش از پنل های تخصصی که شامل پنل انجمن های علمی و ترویج علم، پنل بررسی تجربه های موفق در حوزه بین الملل،پنل انجمن های علمی و مسئولیت های اجتماعی می شود، پس از  ایراد سخنرانی توسط وزیر علوم تقدیر به عمل آمد. 
تقدیر وزیر علوم از انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
گفتنی است که انجمن علمی اقتصاد شهری ایران نیز برای پنجمین سال متوالی  انجمن  برتر کشور شد و توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفت.  
دفعات مشاهده: 133 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: شماره جدید فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۷ | 

بیست و چهارمین فصلنامه اقصاد و مدیریت شهری با ۸ عنوان مقاله منتشر شد .

در شماره پاییز ۱۳۹۷ این فصلنامه ۸ عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است: 
۱- ارائه مدلی برای سنجش جذابیت مراکز خرید در مناطق گردشگری ( مورد مطالعه ، جزیره کیش ) 
۲- ارزیابی ریسک اعتباری تعاونی های شهری با استفاده از روش شبکه عصبی 
۳- بررسی عوامل موثر بر تفاوت مبلغ برآورد اولیه با قیمت تمام شده پروژه های عمرانی ( مورد مطالعه: شهرداری شیراز ) 
۴- تاثیر قانون جدید رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی بر بازدارندگی و کاهش تصادفات و تخلفات ( مورد مطالعه: شهر تهران ) 
۵- تحلیل نقش حکمروایی خوب شهری بر در آمدهای پایدار گردشگری (  مورد مطالعه: شهر مسجد سلیمان )
۶- حکمروایی خوب شهری در محله های شهری ( مورد مطالعه:شهر مریوان ) 
۷- شناسایی و اولویت بندی مولفه های موثر بر رفتار خرید گردشگران داخلی ( مورد مطالعه: شهر اصفهان )
۸- نقش عوامل درون سازمانی در پیاده سازی نظام بودجه ریزی عملیاتی، رویکرد مدل سازی ساختاری تفسیری( مورد مطالعه: شهرداری تهران )
گفتنی است، اشاعه و گسترش دانش اقتصادو مدیریت شهری، انتشار یافته ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهشهای حوزه مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری از جمله مهمترین اهداف این فصلنامه علمی، پژوهشی است. فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری دارای درجه علمی پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه استنادی بین المللیISI و پایگاه های استنادی سراسری Noormags، Magiran،Ricest،SID وEnsani نمایه شده است. پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن های اقتصادی بین المللی محسوب می شود در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵ به معرفی ۱۲ مجله معتبر دنیا پرداخت که فصلنامه علمی – پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت. 
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران( حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در چهار سال پیاپی ) به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیر مسئول این فصلنامه علمی- پژوهشی می باشد. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را بر عهده دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند به سایت های WWW.iueam.ir، WWW.iuea.ir و یا کانال تگلرامی WWW.telegram.me/iueatelgram مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 276 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: فراخوان انتشار مقالات در فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۶ | 

فراخوان انتشار مقالات در فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، فصلنامه علمی – پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری با نمایه های بین المللی معتبر، در نظر دارد تا در مرحلۀ جدید برنامه ریزی برای استانداردسازی و دریافت مجوز حضور در لیست مجلات ISI ، از شمارۀ آتی خود (شماره ۲۴ پیاپی-زمستان ۱۳۹۷) نسبت به دریافت، داوری و انتشار مقالات علمی با کیفیتِ داخلی و خارجی، مطابق با استانداردهای پایگاه Clarivate اقدام کند.

فراخوان انتشار مقالات در فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری
 
براساس این اطلاعیه اولویت انتخاب و انتشار مقالات ارسالی بر اساس محورهای زیر خواهد بود:
۱. رعایت ساختار مقالات ISI
۲. پرداختن به موضوعات جدید و مهم با دامنۀ بین المللی (مقالاتی که تنها به پیاده‌سازی یک روش تحقیق یا موضوعات کاملاً محلی می‌پردازند، از اولویت کمتری برخوردار خواهند بود)
۳. ارایۀ راهکار و حل‌مسأله در جمع بندی نهایی (پرهیز از طرح موضوع و نداشتن یافته های جدید یا پیشنهادهای کاربردی مفید)
۴. استفاده از منابع اصلی و پرهیز از منابع فرعی یا دست‌چندم خصوصاً در بخش مبانی‌نظری، ادبیات‌موضوعی و پیشینه‌های تحقیق.
۵- استفادۀ بهینه از "مقاله‌‌های پایۀ مرتبط - Base Papers".
۶- همکاری کامل نویسنده/نویسندگان در انجام اصلاحات خواسته شده توسط تحریریۀ فصلنامه
۶. عضویت در انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ‌(www.iuea.ir)
 
علاقمندان می‌توانند برای طی مراحل ارسال مقاله و بهره مندی از اولویت های انتشار به آدرس: www.iueam.ir مراجعه و مطابق دستورالعمل بخش Guide for Authors اقدام نمایند.
 
همچنین در این مرحله از فراخوان مقالات، بابت فرایندهای دریافت، داوری و انتشار؛ هیچگونه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.
دفعات مشاهده: 971 بار   |   دفعات چاپ: 30 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۵/۹ | 
 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، بیست و سومین شماره پیاپی فصلنامه علمی- پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد. 
در فصلنامه تابستان ۱۳۹۷ این فصلنامه، می خوانید؛
۱-ارزیابی ارزش منطقی برنامه‌های جامع توسعه شهری تهران
۲-ارزیابی الگوی علّی معیارهای مؤثر بر رقابت‌پذیری شهری با رویکرد دیمتل فازی
۳-استخراج و تحلیل ریسک بازدهی صنعت انبوه‌سازی، املاک و مستغلات (براساس روش ارزش در معرض ریسک مبتنی بر رهیافت مارکوف)
۴-بررسی تأثیر گسترش مراکز آموزش عالی بر کاربری‌ فضاهای پیرامون آن در کلانشهر تبریز
۵-بهرهوری سازمانی با نگهداشت استعدادهای نیروی انسانی: ارائه الگو (مورد مطالعه: شرکت ملی گاز ایران)
۶-تعیین ساختار بهینه پایه‌های درآمدی شهرداری تهران براساس ریسک و بازدهی
۷-مقاوم‌سازی اقتصاد شهری از طریق دستیابی به جمعیت کارای شهری
۸- نقش فضاهای عمومی در تحقق شکوفایی شهری و توسعه پایدار
فصلنامه علمی- پژوهشی «اقتصاد و مدیریت شهری» به صاحب امتیازی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران (حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در ۴ سال پیاپی، ۹۳، ۹۴، ۹۵ و ۹۶)، مدیر مسئولی دکتر سیدمحسن طباطبایی مزدآبادی و سردبیری دکتر مهدی صادقی شاهدانی با هدف اشاعه و گسترش دانش اقتصاد و مدیریت شهری، انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهش‌های حوزه مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری، تاکنون در ۲۳ شماره پیاپی منتشر شده است.
فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری دارای درجه علمی- پژوهشی، از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه‌ استنادی بین‌المللی ISC، پایگاه‌‌های تخصصی بین‌المللی Econbiz  و نیز پایگاه‌های استنادی سراسری ISC،SID ،CIVILICA, RICeST، Magiran، Noormags و Ensani نمایه می‌شود. همچنین پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن‌های اقتصادی بین‌المللی است، در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵، ۱۲ مجله معتبر دنیا را معرفی کرد که فصلنامه علمی-پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به آدرس www.iuea.ir یا   www.iueam.ir مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 1086 بار   |   دفعات چاپ: 36 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۳۱ | 
     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و به نقل از  گزارش مجمع جهانی اقتصاد، اقتصاد ایالات متحده در سال ۲۰۱۷ میلادی بزرگترین اقتصاد جهان نام گرفت و با ۱۸ تریلیون دلار و در دست داشتن یک چهارم از سهم کل اقتصاد جهان (۲۴.۳ درصد) در صدر قرار گرفت.
پس از ایالات متحده، چین با ۱۱ تریلیون دلار و سهم ۱۴.۸ درصدی از اقتصاد جهان در رتبه دوم قرار گرفت و ژاپن با ۴.۴ تریلیون دلار و سهم شش درصدی در اقتصاد جهان، با فاصله نسبتا زیاد در رتبه سوم بزرگترین اقتصادهای جهان ایستاد.
در این فهرست، کشورهای اروپایی حائز رتبه‌های چهارم تا ششم شدند به طوریکه آلمان با اقتصادی به ارزش ۳.۳ تریلیون دلار، انگلیس با ۲.۹ تریلیون دلار و فرانسه با اقتصاد ۲.۴ تریلیون دلاری به ترتیب در رتبه‌های چهارم تا ششم قرار دارند.
همچنین هند با اقتصاد دو تریلیون دلاری و ایتالیا با اقتصادی به ارزش بیش از ۱.۸ تریلیون دلار توانسته‌اند رتبه‌های هفتم و هشتم این رده‌بندی را در اختیار بگیرند.
رتبه نهم این رده‌بندی با ۱.۸ تریلیون دلار در اختیار بزرگترین اقتصاد آمریکای لاتین یعنی برزیل قرار دارد و کانادا با اقتصاد ۱.۵ تریلیون دلاری خود در رتبه دهم فهرست قرار گرفته است.
سریع‌‌ترین رشد اقتصادی جهان
اگر چه ایالات متحده سالهاست در صدر فهرست قدرتمندترین اقتصادهای جهان قرار دارد، اما به نظر می‌رسد این یکه تازی دیری نپاید چرا که نزدیکترین کشور تعقیب کننده ایالات متحده یعنی چین، با سرعت رشد مثال زدنی به زودی و در صورت ادامه این روند، در صدر قدرتمندترین اقتصادهای جهان قرار خواهد گرفت.
اگر چه ارزش اقتصاد چین هفت تریلیون دلار از اقتصاد امریکا کمتر است اما اقتصاد چین در سال ۲۰۱۶ میلادی با نرخ ۶.۷ درصد رشد داشته است؛ نرخ رشد اقتصادی ایالات متحده طبق آمارهای اعلامی از سوی صندوق جهانی پول نیز ۱.۶ درصد بوده که در صورت ادامه این روند، چین به زودی یکه‌تاز اقتصاد جهان خواهد شد.
چین همچنین توانسته جایگاه هند را به عنوان سریع‌الرشدترین اقتصاد بزرگ جهان تصاحب کند، ضمن اینکه در گزارش چشم‌انداز اقتصاد جهان که از سوی صندوق بین‌المللی پول منتشر می‌شود، رشد اقتصادی چین در سال ۲۰۱۶ میلادی ۶.۷ درصد اعلام شده در حالیکه این رقم برای هند ۶.۶ درصد بوده است.
از سوی دیگر، اقتصاد برزیل در سال گذشته میلادی ۳.۵ درصد کوچکتر شده و جالب اینجاست که در فهرست ۱۰ اقتصاد قدرتمند جهان، برزیل تنها کشوری است که افت اقتصادی را تجربه می‌کند.
کشورهای بلوک آسیا به وضوح دارای بیشترین سهم از اقتصاد بزرگ جهان هستند اما از نظر ارزش اقتصادی، روی هم رفته اندکی بیشتر از یک سوم تولید ناخالص کل جهان را در اختیار دارند که از این حیث می‌توان این قاره را با امریکای شمالی که ۲۷.۹۵ درصد از سهم کلی اقتصاد جهان را در اختیار دارد، مقایسه کرد.
پس از این دو قاره، اروپا با ۲۱.۳۷ درصد از GDP کل جهان، رتبه سوم را در اختیار دارد؛ به این ترتیب، سه قاره آسیا، امریکای شمالی و اروپا، روی هم رفته ۸۳.۱۶ درصد یعنی بیش از چهار پنجم برون‌داد کلی اقتصادی جهان را تشکیل می‌دهند.
بزرگترین اقتصادهای جهان در سال ۲۰۵۰ میلادی کدامند؟
نتایج یک مطالعه جدید که از سوی موسسه «پرایس واترهاوس کوپر» انجام شده نشان می‌دهد به دلیل رشد سریعتر اقتصادهای در حال توسعه نسبت به اقتصادهای پیشرفته، چین در سال ۲۰۵۰ میلادی در صدر فهرست قدرتمندترین اقتصادهای جهان قرار خواهد گرفت.
بنا بر اعلام این مؤسسه، هند در سال ۲۰۵۰ میلادی در رتبه دوم اقتصادهای قدرتمند جهان قرار می‌گیرد و ایالات متحده در رتبه سوم و احتمالا اندونزی در رتبه چهارم قرار خواهند گرفت.
مؤسسه «پرایس واترهاوس کوپر» پیش‌بینی کرده که در سال ۲۰۵۰ میلادی، اقتصاد انگلیس احتمالا به رتبه دهم جدول تنزل یابد و فرانسه نیز جایی در این فهرست نداشته باشد.
پیش‌بینیهای این مؤسسه نیز می‌گوید که ایتالیا حتی جزو ۲۰ اقتصاد قدرتمند جهان در سال ۲۰۵۰ میلادی نخواهد بود و اقتصادهای سریع‌الرشدی نظیر مکزیک، ترکیه و ویتنام جایگاه این کشورها را در این رده‌بندی تصاحب خواهند کرد.
این گزارش همچنین پیش‌بینی کرده که به لطف افزایش بهره‌وری ناشی از فناوری اندازه اقتصاد جهان تا سال ۲۰۵۰ میلادی بیش از دو برابر رشد داشته باشد که این رشد فراتر از سرعت رشد جمعیت خواهد بود.
جایگاه اقتصادی ایران در سال ۲۰۵۰ میلادی
مؤسسه مذکور در گزارش جدید خود اعلام کرده اقتصاد ایران هم‌اکنون در رده ۱۸ جهان قرار دارد که طبق پیش‌بینیهای این مؤسسه، رتبه اقتصادی کشورمان تا سال ۲۰۵۰ به رده ۱۷ ارتقا خواهد یافت.
به این ترتیب اقتصاد ایران در سال ۲۰۵۰ میلادی بالاتر از کشورهای کره جنوبی، فیلیپین، ویتنام، ایتالیا، کانادا و حتی اسپانیا قرار خواهد گرفت؛ این در حالی است که مؤسسه یاد شده در گزارش پیشین خود که در ماه فوریه ۲۰۱۵ میلادی منتشر کرده بود، وضعیت اقتصاد ایران را بسیار نازلتر از پیش‌بینی جدید خود اعلام کرده بود.
در گزارش پیشین این مؤسسه که اکنون دستخوش اصلاحات جدی شده، پیش بینی شده بود جایگاه ایران که در سال ۲۰۱۴ در رده ۱۸ اقتصادهای بزرگ جهان قرار داشته، تا سال ۲۰۳۰ به جایگاه ۱۹ تنزل یابد و در نهایت در سال ۲۰۵۰ میلادی جایگاه بیست‌وپنجمین اقتصاد بزرگ جهان را تجربه کند.
دفعات مشاهده: 1810 بار   |   دفعات چاپ: 37 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: سایر مطالب این بخش: ::
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۷/۴/۲۶ -
:: دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی مطرح کرد - ۱۳۹۷/۴/۲۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد - ۱۳۹۷/۴/۱۱ -
:: پیش بینی آینده علم اقتصاد - ۱۳۹۷/۳/۲۹ -
:: رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری در حاشیه بازدید از انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد؛ - ۱۳۹۷/۳/۲۷ -
:: به مناسبت سالگرد حادثه تروریستی مجلس - ۱۳۹۷/۳/۲۰ -
:: مجمع عمومی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار شد - ۱۳۹۷/۲/۳۰ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد - ۱۳۹۷/۱/۱۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ -
:: با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ -
:: آماری قابل توجه از تمرکزگرایی در تهران - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۹ -
:: شاخصه های پایداری شهری بر اساس گزارش موسسه آرکادیس - ۱۳۹۶/۱۲/۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۲/۷ -
:: دکتر پورزرندی عنوان کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ -
:: دستیار ارشد ADBI مطرح کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران: - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ -
:: در نشست مشترک انجمن علمی اقتصاد شهری و دفتر مطالعات رسانه ها بررسی شد - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ -
:: دکتر پورزرندی در نشست اقتصاد شهری از منظر رسانه: - ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۱/۱ -
:: دکتر پورزرندی: - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ -
:: نماینده مردم مشهد در مجلس: - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ -
:: استاد دانشگاه وین: - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ -
:: رئیس فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی مطرح کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۶ -
:: کارشناس مسایل شهری در نشست تخصصی همایش اقتصاد شهری عنوان کرد - ۱۳۹۶/۱۰/۴ -
:: ​با حضور جمعی از پژوهشگران و کارشناسان برگزار شد - ۱۳۹۶/۹/۲۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۲۸ -
:: اینتلیجنت ترنسپورت منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۲۵ -
:: موسسه GoEuro منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۸ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۱۱ -
:: نگاهی به مگاپروژه های توسعه شهری - ۱۳۹۶/۹/۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۹/۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۸/۲۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۸/۲۴ -
:: آموزش های شهروندی برای عبور از مواقع بحرانی - ۱۳۹۶/۸/۲۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گزارش می دهد - ۱۳۹۶/۸/۱۶ -
:: راهبردی جدید در برنامه ریزی شهری - ۱۳۹۶/۸/۱۴ -
:: در حاشیه نمایشگاه مطبوعات صورت گرفت - ۱۳۹۶/۸/۱۰ -
:: در حاشیه نمایشگاه مطبوعات صورت گرفت - ۱۳۹۶/۸/۸ -
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
Persian site map - English site map - Created in 0.07 seconds with 68 queries by YEKTAWEB 3815