[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي آرشیو اخبار نشست‌های علمی یادداشتهای علمی ثبت نام تماس با ما جستجو نگره‌های اقتصادی بانک اطلاعات مدیریت شهری بانکداری و مالیه شهری ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با انجمن::
یادداشت های علمی::
بانکداری و مالیه شهری::
بانک اطلاعات مدیریت شهری::
اقتصاد‌مقاومتی؛ اقدام‌ و‌ عمل::
تصاویر منتخب::
گنجینه::
عضویت ::
مسابقات علمی::
پیوندهای مفید::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
::
نگره‌های اقتصادی

AWT IMAGE

..
تقدیر رئیس جمهور
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
به نظر شما مطالب این سایت تا چه اندازه توانسته اطلاعات شما را در حوزه اقتصاد شهری افزایش دهد؟
خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم
خیلی کم
   
..
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۲۷ | 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، مشکلات نابینایان برای حضور در جامعه کم نیست و هرسال همزمان با روز عصای سفید وعدهها برای حل مشکل نابینایان تکرار می شود و فقط تکرار می شود.
بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته اجرای موفق این طرح موجب جلوگیری از نابینا شدن حدود ۱۰۰ میلیون نفر در سطح جهان خواهد شد.
روشندلان مانند همه شهروندان برای فعالیت اجتماعی خود نیازمند امکانات هستند، این مسئله در کشورهای پیشرفته به عنوان یک اصل دیده می‌شود و در بیشتر خیابان‌ها و مکان‌های عمومی می‌‌توان نمونه‌هایی از معابر ویژه نابینایان را مشاهده کرد که در کشور ما این وضعیت نیازمند توجه بیشتری است.
وقتی صحبت از حقوق شهروندی می‌شود یعنی همه اقشار جامعه باید از همه آنچه به‌عنوان امکانات شهری فراهم شده بهره‌مند شوند؛ از استفاده مبلمان شهری گرفته تا حمل‌ونقل عمومی و انجام امورات بانکی و اداری. این در حالی است که لایحه «احقاق حقوق شهروندی معلولان» سال۹۴ به مجلس رفت اما هنوز سرانجام نیافته است.
نابینایان و کم‌بینایان هم‌اکنون نرم‌افزارهای هوشمند تلفن همراه در اختیار ندارند که بتوانند با کمک آنها نیازمندی‌های خود را برطرف کنند. این نرم‌افزارها عمدتا با پخش آلارم‌ها و پیغام‌های صوتی روشندل را برای تردد بهتر در شهر راهنمایی می‌کنند.به‌نظر می‌رسد مهم‌ترین مشکل برای تولید این نرم‌افزارها استفاده از زبان فارسی در تبدیل نمونه‌های خارجی است. به گفته صابری تولیدکنندگان داخلی نیز هنوز نرم‌افزارهایی که قابلیت مورد نظر را داشته باشند تولید نکرده‌اند و بهتر است از شرکت‌های خارجی کمک گرفته شود.
در تهران تنها یک‌بوستان برای نابینایان وجود دارد که کم است. در این بوستان به نابینایان یک‌هدفون مخصوص داده می‌شود که با حرکت، فضای اطرافش را برای وی توضیح می‌دهد و او را راهنمایی می‌کند.
نامناسب بودن محیط شهری در عمل نابینایان را به خانه‌نشینی و دوری گزیدن از اجتماع ترغیب می‌کند.
بر اساس آخرین آمار منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر حدود ۱۸۰ میلیون نفر در سطح جهان دچار اختلالات بینایی هستند که از این رقم تعداد ۴۵ میلیون نفر به طور مطلق نابینا هستند.
بر اساس آخرین آمار منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر حدود ۱۸۰ میلیون نفر در سطح جهان دچار اختلالات بینایی هستند که از این رقم تعداد ۴۵ میلیون نفر به طور مطلق نابینا هستند.
دفعات مشاهده: 354 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: با ۸ عنوان مقاله علمی پژوهشی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۲۳ | 
 به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، نوزدهمین شماره پیاپی فصلنامه علمی - پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر  شد. در شماره تابستان ۹۶ این فصلنامه ۸ عنوان مقاله با محوریت اقتصاد و مدیریت شهری منتشر گردیده است. 
عناوین این مقالات عبارت اند از:
*ارزیابی تعالی سازمانی براساس تحلیل سلسله‌مراتبی (AHP) با تأکید بر توسعه قابلیت‌های اقتصادی بانک شهر/ آزاده قمری، بیژن عبدالهی، حسن‌رضا زین‌آبادی، غلامحسین تابش‌فر
*بررسی نقش فرهنگ سازمانی در ارتقای توانمندسازی روان‌شناختی کارکنان نظام بانکی (مورد مطالعه: بانک شهر)/ حسین محمدپور زرندی، مریم فهیما، علیرضا امیرکبیری
*پیشبینی قیمت مسکن برای شهر اهواز: مقایسه مدل هدانیک با مدل شبکه عصبی مصنوعی/ سالار قربانی، سیدمرتضی افقه 
*تحلیل فضایی رقابت‌پذیری آموزشی استان‌های کشور/ فرزانه ساسان‌پور، افشار حاتمی
*درآمدی بر اشتغال در بخش‌های عمده استان تهران براساس داده- ستانده بخشی/ نصراله مقصودی 
*عوامل مؤثر بر آموزش شهروندی با تأکید بر توسعه پایدار شهری (مـورد مطالعه: شهرداری زنجان)/ کاوه تیمورنژاد، علیرضا یوزباشی، مجید ابراهیمی 
*نقش انگیزش شغلی در یادگیری سازمانی و توانمندسازی روان‌شناختی در راستای بهبود عملکرد اقتصادی کارکنان شهرداری / اباصلت خراسانی، حامد زمانی‌منش 
*نقش نهاد شورای اسلامی شهر در اعتلای حقوق شهروندی (مورد مطالعه: شورای اسلامی شهر تهران)/ محمد سالاری، مریم صفوی سهی 
اشاعه و گسترش دانش اقتصاد و مدیریت شهری،  انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه،  نشر پژوهش‌های حوزه مرتبط و  فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری از جمله مهمترین اهداف این فصلنامه علمی پژوهشی است.
فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری دارای درجه علمی- پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه‌ استنادی بین‌المللی ISC، پایگاه تخصصی بین‌المللی EconLit، Econbiz و پایگاه‌های سراسری ,ISCSID، RICeST، Magiran، Civilica، ‌Google Scholar، Noormags و Ensani نمایه شده است.
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران به عنوان انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در سه سال گذشته به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و دکتر سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیرمسئول این فصلنامه علمی - پژوهشی است. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را برعهده دارد.  علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند به سایت های iueam.ir  و iuea.ir  مراجعه کنند.
دفعات مشاهده: 174 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۹ | 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، گرایش های دانش بنیان در اقتصاد جهانی سبب شده است تا فضای دانشگاهی نیز به شدت تحت تاثیر قرار گیرد، امروز فضای اقتصاد جهانی به سمتی رفته است که تجاری سازی سرمایه های دانشگاهی به یک ضرورت غیرقابل انکار در حوزه توسعه جوامع سبب شده است.
از هر ۱۱ تن شاغل در سطح جهانی یک نفر یا به صورت مستقیم و یا به صورت غیر مستقیم در اقتصاد دانش بنیان فعالیت می کند و نیمی از GDP کشورهای عضوOECD نیز از طریق اقتصاد مبتنی بر دانش کسب می شود.
 اقتصاد دانش بنیان سبب شده است ممشا و رویکردهای آموزش های علمی  دچار تحول گردد،  امروز عملا دانشگاه ها نیز همچون شرکت های خصوصی در فضای جذب امتیازهای رقابتی و تقویت منابع در بازارهای بین المللی تلاش می کنند.
کاهش بودجه های اختصاص داده شده به دانشگاه ها و دپارتمان های علمی سبب شده است تا مجموعه های علمی به دنبال تجاری سازی محصولات خود روی آورند.
 فضای دانشگاهی در ایران نیز گام های در زمینه تجاری سازی محصولات خود برداشته اند که ناکافی است، یکی از مقوله هایی که کمتر مورد توجه بوده است ایده دانشگاه کارآفرین است.
 دانشگاه کارآفرین دانشگاهی است که رسالت های مربوط به توسعه در ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و .. را با رسالت های آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه تلفیق می کند و در عمل یک رابطه معقول و قوی بین فضاهای علمی و مصرف کنندگان دانش پدید می آورد.
دانشگاهی کارآفرین است که تمام ساخت خود را در راستای تجاری سازی تولیدات علمی قرار داده و بستر و محیط حمایتی را برای پرورش فعالیت های کارآفرین پدید آورد.
 دانشگاه ها و فضاهای علمی می توانند با راهکارهایی همچون کسب شهر و اعتبار سازمانی، اعتبار چهره‌های علمی، ارائه خدمات مشاوره ای، لیسانس دهی  و اعتبارات مالی کسب درآمد کنند.
 این تحقیق هشت مدل خاص از کارآفرینی را ارائه می دهد که عبارت است از: تحقیقات قرار دادی،پروژه های علمی در مقیاس بزرگ،ثبت پتنت و لیسانس دهی،شرکت انشعابی،ارائه مشاوره،آموزش خارج از دانشگاه، فروش تجاری محصولات، تدارک تجهیزات اندازه گیری و انجام کالیبراسیون.
دفعات مشاهده: 529 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: راهبردهای علمی برای توسعه شهری ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۶ | 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، توسعه پایدار زمانی اتفاق می‌افتد که به‌تمامی اجزا تشکیل‌دهنده شهر توجه شود و در توسعه درونی و در گسترش قلمرو فضایی، شهرهای امروزی کمتر از نظام برنامه‌ریزی تبعیت شده، لذا برخی قابلیت‌ها ازجمله زمین‌های قابله بازیافت شهری و خصوصاً زمین‌های خالی و بلااستفاده درون‌شهری، به‌خوبی شناسایی نمی‌گردد که با شناسایی این زمین‌های درون محدوده شهر، ضمن جلوگیری از گسترش افقی و بی‌برنامه از مزایای توسعه درونی استفاده نمود.
رشد پراکنده شهر (توسعه برونی):
 گرگوری دی اسکوایرز در کتاب [شهر پراکنده] در تعریف رشد پراکنده شهری می‌گوید: الگویی از رشد شهرها و کلان‌شهرها که منعکس‌کننده تراکم کم، وابستگی به اتومبیل و صورت گرفتن توسعه‌های جدید شهر در حاشیه نواحی
توسعه درونی شهردر مورد توسعه درونی چندین تعریف ارائه‌شده است ازجمله این تعاریف:
- توسعه قطعه زمین‌های خالی و ساختمان‌های غیر قابله استفاده که غالباً در نواحی توسعه‌یافته قرار دارند.
توسعه درونی، استفاده اقتصادی از زمین‌های خالی درون نواحی توسعه‌یافته شهری است. جایی که خدمات و زیرساخت‌های همچون، آب، شبکه فاضلاب، جاده دسترسی، خدمات عمومی و یا تعدادی از این تسهیلات وجود دارد.
توسعه درونی، ساختن بناهای جدید بروی زمین‌های خالی و یا قطعات استفاده‌نشده میان واحدهای همسایگی و همچنین نواحی تجاری است. این مکان‌ها معمولاً در مجاورت جایی که زندگی می‌کنیم قرار داشته و پیش‌ازاین، از خدمات زیرساختی مختلف ماننده، جاده، آب، برق و ... برخوردارند.
 با ایجاد توسعه درونی، می‌تواند باعث رشد شاخصه‌ای زندگی و بالا رفتن کیفیت زندگی در محله‌های یک شهر شد جنبه‌های منفی زندگی در حومه‌ها، مانند ترافیک، رفت‌وآمدهای طولانی، اتلاف وقت انرژی، هزینه‌های اقتصادی و همچنین دور بودن منازل و مکان‌های کار و تفریح از یکدیگر، این اندیشه را تقویت کرده است.
استفاده بهینه از زمین‌های شهری و کاهش فشار وارده بر زمین‌های کشاورزی اطراف شهر و افزایش دسترسی مردم به شغل‌ها به نیروی کار، کاهش زمان و هزینه‌های سفرهای درون‌شهری و کاهش مصرف انرژی و آلودگی هوا، نوسازی محله‌های قدیمی و بهبود مناظر بافت‌های شهری و نیز رشد هماهنگ کالبدشهر با از بین بردن گسستگی بافتها، کسب درآمد برای دولت از طریق مالیات ستانی ناشی از افزایش سطوح کاربری های شهری خصوصاً کاربری تجاری، سرمایه‌گذاری روی خدمات و زیرساخت‌های موجود و صرفه جوی در هزینه ایجاد و توسعه زیرساخت‌های جدید، رونق اقتصادی محله‌های شهری با کاربری‌های مختلط، از بین بردن عدم تعادل کاربری‌ها در نواحی مختلف شهر از جمله مزایای اساسی توسعه درونی است.
اصول برنامه مؤثر توسعه درونی
۱) شناسایی مکان‌هایی از شهر که انجام توسعه درونی در آن مطلوب است.۲) تنظیم خطوط کلی راهنمای توسعه به‌منظور تعیین تراکم، اندازه‌ی قطعات زمین و زیر ساختمان‌ها، طراحی معماری در توسعه درونی جدید مربوط به هر منطقه از شهر۳) ایجاد انگیزه برای سرمایه‌گذاران توسعه درونی۴)  بهبود بخشیدن به تسهیلات و خدمات عمومی۵) ایجاد تغییراتی در قوانین محدودکننده موجود، برای حمایت از توسعه درونی
استراتژی‌های توسعه درونی
اقدامات تبلیغی و آموزشی و ارائه اطلاعات جامع از روند اجرای پروژه به توسعه‌دهندگان ساکنین محله‌ای که توسعه درونی در آنجا اجرا می‌شود.
۱) جلب مشارکت بخش خصوصی جهت سرمایه‌گذاری در پروژه‌های توسعه درونی۲) کاهش هزینه‌های توسعه، با انجام اقداماتی همچون: کاهش هزینه اول توسعه با انتشار اوراق مشارکت تضمین نمودن وام و تسریع در پرداختن آن، دادن تراکم تشویقی۳) کاهش مخالفت‌های محله‌ای، با انجام اقداماتی همچون؛ طراحی پروژه‌های توسعه مطابق با استانداردهای شهرسازی و حذف قوانین نامناسب توسعه۴) کاهش تاخیرات اجرایی، با راهکاری هماننده: بازنگری روند اجرای توسعه و نیز حذف بازنگری‌ها و جلسات غیرضروری۵) بهبود و تقویت تسهیلات عمومی۶) بهبود بخشیدن به دسترسی‌ها، با اصلاح شبکه معابر منتهی به منطقه مورد توسعه ۷) اجرای برنامه‌های توسعه درون‌شهری،وغیره... می‌تواند راهکاری مناسب در مقابل توسعه بی‌رویه پیرامونی باشد.
دفعات مشاهده: 316 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: چالش های پیش روی توسعه شهری ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۵ | 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، جان شورت در کتاب" نظریه شهری(ارزیابی انتقادی)" جهانی شدن را به سه دوره تقسیم کرده و معتقد است در دور جدید و سوم جهانی شدن که پس از سال ۱۹۸۹ آغاز گردیده ارتباط اصلی بین شهرها و موضوعات جهانی نیز در این دوره پدید آمده است. مهمترین خصیصه دوره اخیر جهانی شدن، کاهش اهمیت) فضا- زمان) در جهان است. کره خاکی به واسطه سفرهای متوالی و ارزان تر بین المللی، اینترنت و جهانی شدن تصاویر و گزارشهای خبری مشترک منقبض و کوچک شده است. مکانها به یکدیگر نزدیک تر شده اند، اما تفاوت هایی در دسترسی پدید آمده است. شهرهای جهانی مکانهای تمرکز دسترسی جهانی هستند که با مکانهایی که تنها چند ساعت از هم دورند تفاوت دارند .به بیان دیگر، جهان در این دوره، به دهکده جهانی مبدل شده است، تفاوتهای بیشتر در این دهکده دارای  اهمیت است . جهـانی شـدن و اطلاعاتی شـدن فرایندهای تولیـد، توزیع و مدیریت به طرز عمیقی در حال تغییر ساختارهای اجتماعی و فضایی جهان است. از نظر مانوئل کاستلز و جوردی بورژا نیز ، این  صـریح‌ترین معنـی تمایز میان جهانی و محلی است. روشن است که اثرات اجتماعی- فضایی این تمایز برحسب سطوح توسعه کشورها، تاریخ شهرنشینی، فرهنگ و نهادهای شکل گرفته در آن‌ها متفاوت است. جهانی شدن اقتصاد در ساختار تولید، اشتغال و جابجایی کالا و افراد دگرگونی های چشم گیر ایجاد کرده است. فضا به عنوان تجلی جغرافیایی جامعه و زمینه ساز فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی این دگرگونی ها را منعکس کرده و امکان ظهور و تداوم روابط طرح مقوله نوین را فراهم می آورد. ظهور مناطق جدید صنعتی، ایجاد شهرهای جهانی"بازاریابی فضا" و تغییرات فضا در درون شهرها دگرگونی های بارز فضایی را شامل می شود. در راستای تغییرات مذکور، تغییرات ساختاری ناشی از جهانی شدن، سبب تقلیل نقش دولت- ملت ها، از بازیگران یا واحدهای معنادار اقتصادی به میانجی گرهای تسهیل‌کننده روابط "محلی" و "جهانی"  و ظهور بازیگران و قدرت های نوین جهانی با عنوان دولت های محلی گردیده است. در چنین شرایطی دولت های محلی برای کسب جایگاه مناسب و نقش آفرینی شهرهایشان در رقابت های شهری به عنوان تنظیم گر فضای محلی با رویکرد جذب سرمایه گذاری بین المللی، به دنبال تنظیم و توسعه زیرساختهای شهری مبتنی بر استانداردهای جهانی می پردازند چراکه کسب جایگاه  مناسب در شبکه شهرهای جهانی منوط به داشتن استانداردهای لازم  در مؤلفه های مختلفی از جمله زیرساختهای شهری می باشد .
اجماع عمومی براین است که دولت های محلی با کارکردهای جهانی، مکانهای کلیدی در بیشتر جنبه های جهانی شدن هستند. همچنین اکثر محققان شهری بر این عقیده متفق القول اند که جهانی شدن پیوسته امور مالی و تقاضای جهانی شدن برای خدمات و مدیریت متمرکز، به عنوان عامل اصلی بازساخت فضایی، فرهنگی و اقتصادی در شهرهای جهانی محسوب می شود. در واقع شهر های پسا فوردیسم را با کارکردهای غالب  آن مورد شناسایی قرار می گیرند.
دفعات مشاهده: 1558 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: سایر مطالب این بخش: ::
:: با صدور پیامی صورت گرفت - ۱۳۹۶/۷/۱۰ -
:: پاسخ انجمن علمی اقتصاد شهری ایران به گزارش خلاف واقع یک رسانه - ۱۳۹۶/۷/۳ -
:: دکتر مهدی صادقی شاهدانی عنوان کرد - ۱۳۹۶/۷/۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گزارش می دهد - ۱۳۹۶/۶/۲۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۶/۲۷ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۶/۲۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۶/۱۵ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در نشست «گردشگری، میانبر توسعه اقتصادی»: - ۱۳۹۶/۶/۱۲ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۶/۵ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۵/۳۱ -
:: رویکردی جامعه شناختی به مصرف انرژی شهری - ۱۳۹۶/۵/۲۹ -
:: توضیحات دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران درباره یک خبر - ۱۳۹۶/۵/۲۷ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گزارش می دهد - ۱۳۹۶/۵/۲۵ -
:: دکتر یارزاده تشریح کرد - ۱۳۹۶/۵/۲۰ -
:: حمایت انجمن علمی اقتصاد شهری ایران از گزینه پیشنهادی وزارت اقتصاد - ۱۳۹۶/۵/۲۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۵/۱۸ -
:: رئیس همایش بین المللی اقتصاد شهری تشریح کرد - ۱۳۹۶/۵/۱۵ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۵/۱۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۵/۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۵/۱ -
:: دکتر مهدی صادقی شاهدانی جزئیات برگزاری دومین همایش بین المللی اقتصاد شهری را تشریح کرد - ۱۳۹۶/۴/۲۸ -
:: دکتر اصغر زارعی عنوان کرد - ۱۳۹۶/۴/۲۶ -
:: با صدور پیامی صورت گرفت - ۱۳۹۶/۴/۲۴ -
:: با حضور اعضا و جمعی از صاحب نظران صورت گرفت - ۱۳۹۶/۴/۲۱ -
:: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد - ۱۳۹۶/۴/۲۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۴/۲۰ -
:: با حضور اعضا برگزار شد - ۱۳۹۶/۴/۱۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۴/۱۲ -
:: رئیس همایش بین المللی اقتصاد شهری عنوان کرد - ۱۳۹۶/۴/۱۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۴/۱۰ -
:: گشتاسپ مظفری عنوان کرد - ۱۳۹۶/۴/۷ -
:: با 8 عنوان مقاله علمی پژوهشی - ۱۳۹۶/۴/۳ -
:: زندگی در «کابین‌های قوطی کبریتی» در هنگ کنگ - ۱۳۹۶/۳/۳۱ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۶/۳/۲۷ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران: - ۱۳۹۶/۳/۲۴ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۳/۲۲ -
:: نگاهی به دستاوردهای جدید توسعه شهری - ۱۳۹۶/۳/۲۱ -
:: با صدور پیامی صورت گرفت - ۱۳۹۶/۳/۱۹ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۳/۱۶ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۳/۱۳ -
:: نگاهی به دستاوردهای جدید در توسعه شهری - ۱۳۹۶/۳/۱۰ -
:: در نشست انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح شد - ۱۳۹۶/۳/۹ -
:: نگاهی به دستاوردهای جدید در توسعه شهری - ۱۳۹۶/۳/۸ -
:: رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران عنوان کرد - ۱۳۹۶/۳/۷ -
:: نگاهی به جدیدترین دستاوردها در توسعه شهری - ۱۳۹۶/۳/۵ -
:: دکتر زارعی مطرح کرد - ۱۳۹۶/۳/۳ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران بررسی کرد - ۱۳۹۶/۳/۱ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران بررسی کرد - ۱۳۹۶/۲/۳۰ -
:: انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر کرد - ۱۳۹۶/۲/۲۶ -
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
Persian site map - English site map - Created in 0.067 seconds with 1283 queries by yektaweb 3474